Początek

Marzec 3, 2019

Napisane przez Weronika Dąbrowska

Pierwszy wpis na blogu dla wielu autorów jest nie lada wyzwaniem. Tak było również i w moim przypadku. Długo zastanawiałam się, o czym chciałabym napisać na wstępie. I postanowiłam zacząć… od początku 🙂

W zasadzie do tej pory nie było okazji, aby napisać o tym, skąd wziął się pomysł, aby założyć #rewireklamy. Historia jest krótka. Kilka młodych osób postanowiło podzielić się swoimi pomysłami oraz wiedzą. Udało się. Już prawie rok działamy dla Was! Tworzymy rzeczy, które sprawiają nam wielką przyjemność i napawają dumą. Szczęściarze z nas… Nie każdy ma okazję robić to, co lubi!

 

Skąd pomysł na nazwę?

Nazwa jest swego rodzaju grą słów. „Re” pochodzi od wyrażenia rebranding, czyli zmiana, odświeżenie marki. Z kolei „wi” jest odpowiednikiem wizerunku. Całość oznacza w skrócie odświeżenie wizerunku marki.

#Rewi #Team, czyli wspaniała czwórka

  • Ola – to ona trzyma w ryzach naszą księgowość. Nasza ukochana, niezastąpiona, nieoceniona… Długo można by wymieniać jej zalety 😉
  • Kamil, czyli nasz czarodziej, specjalista od stron www. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Potrafi wyczarować “coś” z “niczego”.
  • Przemek odpowiada za projekty graficzne. Znakomicie odnajduje się w najnowszych trendach, posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności. Nasz szefuńcio i zespołowy poprawiacz humoru.
  • A ja, Weronika, zajmuję się całym contentem. Działam również w mediach społecznościowych. Lubię, kiedy coś napisane jest w ciekawy sposób.

Mam nadzieję, że dzięki temu wpisowi choć odrobinę nas poznaliście. Zatem… do kolejnego wpisu 🙂

 

Kategoria:

Weronika Dąbrowska W Rewi Reklamy odpowiadam za całą warstwę tekstową.